خوش تیپی را اینجا بیاموزید


خبر خوب این است که خیر، این‌طور نیست؛ لازم نیست نسبت به داشتن ظاهری ایده‌آل، عقده‌ای شوید؛ آقایان کوتاه‌قد و خانم‌های چاق نباید نا‌امید باشند. خانم‌ها و آقایان خوش‌چهره هم باید به این نکات دقت کنند. در واقع بخشی از زیبایی ظاهری، به درونیات افراد بستگی دارد که می‌شود از چشم‌های‌شان، خواند!به‌علاوه، این چشم‌ها که درونیات شما را لو می‌دهند، به راحتی تحت‌تاثیر «شخصیت‌تان» قرار می‌گیرند. ماجرا از وقتی آغاز می‌شود که «شخصیت درونی شما» خودش را نمایان می‌کند.

 

باید چه کنید؟ متفکر


اگر شما می‌خواهید به جذابیت فیزیکی خود کمک کنید، همراه و دوست ارزشمندی در گروه‌های دوستان و اجتماع باشید.

حتما شما هم‌چنین تجربه‌ای داشته‌اید؛ وقتی با دیدن فرد غریبه‌ای، احساس می‌کنید می‌تواند باعث «رشد شما» شده یا آدم «با‌نمکی» به‌نظر می‌آید، به او بیشتر فرصت می‌دهید که خود را به شما معرفی کند. خیلی از رابطه‌ها به همین ترتیب شکل می‌گیرند، حتی زمانی که جاذبه فیزیکی برای شروع این رابطه وجود نداشته است. اما شما برای اینکه از چنین تاثیراتی بهره ببرید، چه باید بکنید؟

 

شخصیت‌تان را تقویت کنید بغل


خودتان را تعریف کنید و ویژگی‌های‌تان رابنویسید. درون شما «زیبا» است یا «زشت»؟ شاید یک پیشرفت شخصیتی، بیشتر از کاهش 10 کیلو وزن یا 2 سانتی‌متر تغییر سایز، بتواند شما را متحول کند.

برای این کار، از مطالبی که قبلا ذکر شد، کمک بگیرید. سعی کنید بیشتر از همیشه مثبت، برون‌گرا، سازگار، استوار و گشاده‌رو باشید تا تجربه‌های جدیدی کسب کنید البته صداقت را هم فراموش نکنید و در کنارش سخت کار کنید، به دیگران احترام بگذارید و استعدادهای مثبت خود را نشان دهید.

 

آهسته پیش بروید فرشته


نخستین برداشت‌ها، عمدتا براساس ویژگی‌های ظاهری صورت می‌گیرد. پیش از آن‌که ویژگی‌های ظاهری شما بر قضاوت دیگران تاثیر بگذارد، باید شخصیت خود را به آنها نشان دهید. بنابراین، اگر در شرف آغاز یک رابطه هستید، سعی کنید آهسته آهسته پیش بروید و شخصیت خود را به نامزدتان نشان دهید. در بحث‌های سبک و سطحی شرکت کنید، ویژگی‌های خود را نشان دهید بعد کم‌کم وارد فاز عاطفی شوید و با ایما و اشاره‌های ظریف، به علائق و امیال خود بپردازید تا خطرات بر هم خوردن رابطه، کم‌رنگ‌تر شود.

 

یادتان باشد مثبت باشیدلبخند


استفاده از این «تاثیر شخصیتی»، یک‌بار مصرف نیست! یعنی شخصیت شما، چیزی نیست که فقط یک‌بار (آغاز آشنایی) بر دیگران تاثیر بگذارد. بلکه باید در طول زمان، با شما حفظ شود و همراه‌تان باشد. اگر شخصیت شما زیبایی خود را از دست دهد، زیبایی ظاهری‌تان هم از دست خواهد رفت. بنابراین شخصیت مثبت خود را حفظ کنید؛ حتی اگر از لحاظ ظاهری به اندازه کافی زیبا هستید.

 

فراموش نکنیدمشغول تلفن


ظاهرا، زیبایی فقط مختص «ظاهر» نیست! شخصیت شما هم در این ارزیابی به حساب می‌آید. بنابراین دو دستی به آن بچسبید.

مطمئنا، محدودیت‌هایی هم در این میان وجود دارد؛ ویژگی‌های ظاهری بی‌شک بر زیبایی تاثیرگذار است اما برای تاثیرگذار بودن شخصیت، باید همیشه آن را حفظ کرد تا تاثیرگذاری‌اش کم‌رنگ نشده یا از بین نرود.

بنابراین، همان‌قدر که به حفظ زیبایی ظاهر اهمیت می‌دهید، برای بهبود ارزش‌های درونی و شخصیت خود نیز وقت بگذارید تا سر حد امکان، زیبایی ایجاد کند.

 

مردان چه زنانی را دوست دارند؟خیال باطل


محققان در سال 2010 مطالعه‌ای در مورد تاثیر شخصیت بر درک از جذابیت فیزیکی انجام دادند. آنها عکس‌هایی از خانم‌ها را به آقایان شرکت‌کننده در این تحقیق نشان دادند و از آنها خواستند تا عکس‌ها را رتبه‌بندی کنند.

بعضی از گروه‌ها از عکس‌ها، اطلاعات شخصیت مثبتی مثل برون‌گرا، سازگار، با‌وجدان، گشاده‌رو و استوار را دریافت کردند، درحالی‌که گروهی دیگر اطلاعات شخصیتی منفی گرفتند یا اصلا هیچ قضاوتی در موردشان نشد.نتایج نشان داد تناسب اندام، بیشترین تاثیر را در تعیین زیبایی دارد.

البته تناسب اندام گروه عکس‌هایی که بازخورد مثبتی گرفته بودند، در مقایسه با گروه شاهد، خیلی زیبا‌‌تر برشمرده شد و گروهی که بازخورد منفی داشتند، میزان جذابیت‌‌شان خیلی کمتر از شاهد گواه جلب نظر کرد.یک تحقیق قدیمی‌تر که در سال 2007 انجام شده نیز نتایج همین مطالعه را تصدیق می‌کند.اما قسمت دوم جالب تر بود. چند عکس از سالنامه دانش‌آموزان ممتاز شامل چهره‌های دلنشین و غیر‌دلنشین که توضیح ویژگی‌های شخصیتی‌شان ماهرانه دستکاری شده بود، در اختیار شرکت‌کنندگان قرارگرفت.در نهایت محققان با مقایسه نتایج با گروه شاهد متوجه شدند عکس‌هایی که (چه دلنشین و چه غیردلنشین) توضیح شخصیتی مثبتی دارند، درنظر شرکت‌کنندگان، جذاب‌تر از عکس‌هایی هستند که با توضیح شخصیتی منفی همراه شده است.

این اتفاق در مورد هر 2 گروه شرکت‌کننده خانم‌ها و آقایان یکسان بود؛ با این تفاوت که خانم‌ها نسبت به اطلاعات شخصیتی منفی کمی حساس‌تر بودند.

پژوهش‌های دیگر هم، نشان داده است مشاهده (درک) صداقت نیز تاثیر به‌سزایی در جذابیت ظاهری افراد دارد.

همچنین مطالعات طبیعی نشان می‌دهد که قضاوت در مورد جذابیت فیزیکی تحت‌تاثیر مواردی چون آشنایی، علاقه، احترام، استعداد و تلاش افراد نیز قرار می‌گیرد.

نطر یادتون نره دوستای گل و بلبل

/ 4 نظر / 23 بازدید
نگار

سلام دوست عزیز برای کسب درآمد از طریق پیامک یک فرصت بسیار عالی در انتظار شماست با عضویت رایگان در این سیستم کاملاَ جدید و استثنایی و فعال سازی اکانت خود، به ازای هر پیامکی که برای شما ارسال می شود، مبلغی به حساب شما در سایت افزوده می شود. که می توانید این مبلغ را پس از رسیدن به حد نصاب 5000 تومان دریافت نمایید. در این سیستم با توضیحات داده شده در سایت می توانید به درآمد چشمگیری برسید. این سیستم کاملاً حقیقی می باشد و کلیه جوایز و قرعه کشی ها و مبالغ پرداختی توسط شرکت اینسا (به شماره ثبت 383296) تضمین گردیده است. لطفاً پس از ثبت نام حتماً حساب خود را با کدی که در اختیارتان قرار میگیرد فعال کنید. این فرصت طلایی را از دست ندهید این تبلیغ نیست. یک دعوتنامه است موفق باشید [قلب]

سحر

با سلام دوست عزیز چرا از سایت جدید و بسیار عالی http://www.mehrstat.com استفاده نمی کنید؟ امکان ایجاد سه نوع استت یکی بصورت دکمه و یکی به صورت خلاصه آمار و آخری مشابه سایت مهراستت که تعداد کاربران آنلاین رو نشون می دهد. بسیار عالی تر از وبگذر و پرشین استت دمو: http://www.mehrstat.com/main_namayesh_amar.php?site=24 دارای آمارگیر بصورت تب های پیشرفته و دقیق+پیج رنک گوگل+رتبه آلکسا

آزاد

چه بگویم؟ سخنی نیست می وزد از سر امید، نسیمی؛ لیک تا زمزمه ای ساز کند در همه خلوت صحرا به رهش نارونی نیست چه بگویم؟ سخنی نیست *** پشت درهای فرو بسته شب از دشنه و دشمن پر به کنج اندیشی خاموش نشسته ست بام ها زیرفشار شب کج، کوچه از آمدو رفت شب بد چشم سمج خسته ست *** چه بگویم ؟ سخنی نیست در همه خلوت این شهر،آوا جز زموشی که دراند کفنی نیست وندر این ظلمت جا جزسیا نوحه شو مرده زنی نیست ورنسیمی جنبد به رهش نجوا را نارونی نیست چه بگویم؟ سخنی نیست... سروده احمد شاملو چشمه ریگی | http://blog.cheshmehregi.com

هیئت متوسلین به حضرت علی اصغر (ع)

سلام دوست خوبم . حالت خوبه ؟ تاحالا به این سوال فکر کردی که از ین نعمت هایی که خدا بهت داده یعنی همین سلامتی و کامپیوتر و اینترنت که داری چقدر ازش واسه خدا استفاده کردی ؟ خود من که خیلی کم حالا شما رو نمی دونم من تصمیم گرفتم و شروع کردم کمک شمارو می خوام حالا . من یه وبلاگ راه اندازی کردم شما هم به من یه لینک بده با همین یه لینکت خیلی کمکم می کنی البته به من که کمک نمی کنی در راه خدا به خودت کمک می کنی شاید یه لینک دادن 2 دقیقه طول بکشه اما حساب کن اگر روزی یه نفر به واسطه این لینک تو بیان تو وبلاگ منو یه دونه صلوات هم که بفرستند ببین چقدر ثواب بهت میرسه !!! خوبی اینترنت همینه دیگه راحت می شه باهاش گناه کرد یا راحت کلی ثواب جمع کرد. پس با هر اسمی که فکر می کنی بهتر و گیراییش بیشتر لینکم کن بعدم یه نظر تو وبلاگ بزار که متوجه بشم و حسابی شرمندت بشم . خود خدا اجرتو بده